online terapi

Psikoloğa soru sor

 

 

Psikolojik sorunlarınızla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı ve hertürlü öneri ve taplerinizi psikoloğa sor sayfamızdaki formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak bize iletebilirsiniz. Kısa süre içinde size dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Bize telefonla ulaşmak neden bu kadar zordur?

tele psikoloji-online terapi

Günümüzde telefonla ulaşılabilirlik büyük şirketlerin en önemli harcama kalemlerinden birini oluşturmaktadır. Birçok başarılı şirket(örneğin Google, Yahoo,ebay,amazon) bunun farkına vardı ve bu tür masrafları azalttı veya harcamaları arayan taraf üzerine fatura etti. Bazı online terapi yapan psikologlar da telefon görüşmelerini online telefonla terapi şeklinde tarifelendirerek normal terapi ücretlerinin iki katı oranında ücretlendirdi.

Biz telefon görüşmelerinin online psikolojik danışma sürecinde yaratabileceği olumsuz etkileri gözönünde bulundurarak, zorunlu ve gerekli gördüğümüz haller dışında telefonla ulaşılabilirliği uygun görmüyoruz. Psikoloğa ücretsiz soru sorma ve soruları ücretsiz olarak yanıtlama uygulaması yapan web sitemizin gerek masraflarını azaltmak için gerekse telefonla danışma sürecinin bazı dezavantajları nedeniyle sadece e-postayla iletişim kurmaya karar verdik,

Ayrıca çalışmalarımızın düzenini sağlayabilmek ve aksamaması için sitemizi ziyaret edenler tarafından uygun olmadığımız vakitlerde aranmak istemeyiz. Yine bazı ziyaretçilerimiz kendisine verilen telefonu defalarca ve uygunsuz zamanlarda arayabilmektedir (Bazı şizofreni veya bipolar hastaları zaman zaman bu tarz davranışlar gösterebilmektedir). Psikolojik danışma süreçlerinde psikolog dışında biri ile yapacağınız telefon görüşmesinin de size katkısı olmayacağını, çalan her telefona psikoloğun yanıt veremesinin ise mimkün olmayacağını düşünüyoruz.

Elbette bu, sizinle konuşmak istemiyoruz anlamına gelmiyor! E-posta ile sorduğunuz soruları neredeyse bir telefon hızında cevaplamaktan da mutlu olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bununla birlikte, bazı durumlarda bir telefon görüşmesinin gerekli olduğunu anladığımızda ve nadir de olsa gerek gördüğümüzde sizi geri ararız. Ancak bu durum beni arayın gibi aranma taleplerini karşılamak şeklinde gerçekleşmez.

Psikoloğa soru sormak için Psikoloğa soru sor sayfamızı kullanabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

Saygılarımızla
İletişim adresi: www.onlineterapiler.com online psikolojik danışmanlık / Türkiye
Çalışma saatleri: 09:00-24:00
 

Anasayfa | Soru sor | MMPI kişilik testi | Online terapi |© 2010 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır