Psikoloğa soru sor sayfamızda 03/03/2016 itibariyle yanıtlanan soru sayısı: 6.939 dir. Hiçbir soru ve isim yayınlanmaz gizli tutulur.


Psikoloğa sor (psikoloğa ücretsiz soru sor uygulaması)

Psikoloğa soru sor sayfamızda Uzman Klinik Psikologlara psikolojik sorunlarınızla ilgili 1 adet ücretsiz soru sorabilirsiniz. Bu ücretsiz hizmetimizle psikolojik sorunlarınızı psikoloğa sormak ve kısa sürede cevap almak artık çok daha kolay.

Günlük yaşamınızda karşılaştığınız problemler ve psikolojik sorunların tedavisiyle ilgili olarak psikoloğa sormak istediğiniz her konuyu (online terapi, cinsel sorunlar, evlilik sorunları, ilişki sorunları, çocukluk çağı sorunları, depresyon, panik bozukluk, kişisel gelişim, kişilik testleri vb.) bize sorabilirsiniz.

Psikoloğa soru sormak için aşağıda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurup aşağıdaki form yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Soru Formu

DİKKAT! Ücretsiz soru uygulamamız sadece Facebook sayfamızı beğenenler içindir, Ücretsiz online terapi uygulamamız YOKTUR.Sayfamızı beğendikten sonra aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz

İsim
Yas
Egitim durumu
E-mail:
İş
Cinsiyet
Medeni haliniz
Yaşadığınız Şehir
Facebook kullanıcı adınız
Maksimum 5 cümle ile Sorununuz:
 

Sorunuza 2 gün içinde yanıt alamadığınızda onlineterapiler@hotmail.com adresine yeniden e-posta gönderebilirsiniz.

Cevaplanmayacak sorular:

1. Terapi gerektiren ve soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak sorular (örneğin: Depresyondayım ne yapmam lazım? Eşimle sorunlarım var ne yapmam lazım? gibi sorunlar ayrıntılı değerlendirme ve terapi gerektirir, bu soruların tek bir cevabı yoktur.

2. Ücretsiz terapi ve test talebinde bulunmak.

3. Facebook sayfamızı beğenmeden soru sormak

4.Yanlış, eksik , imla hatalı e-posta adresi vermek.

Sorum neden yanıtlanmıyor?
Sorularına yanıt alamayan ziyaretçilerin ençok yaptığı hatalar
1. Formu eksiksiz doldurmamış olabilirsiniz
2. Facebook sayfamızı beğenmemiş olabilirsiniz
3- Yanlış ve eksik e-posta adresi vermiş olabilirsiniz
4-Soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak bir soru sormuş olabilirsiniz

Psikoloğa sorduğunuz sorular ne kadar süre içinde cevaplanır?

Sayfamızın psikolog soru cevap bölümü standartların üzerinde bir hızla çalışmaktadır. Sorduğunuz sorular uzman klinik psikolog tarafından yanıtlanmaktadır.

Psikologa sor sayfamız nedir ne değildir?

Psikoloğa soru sor sayfamız online soru sorma hizmetidir ve psikoloğa gitmek zorunda kalmadan yüzyüze danıştığınız her konuyu online psikoloğa danışma ve sorma imkanı sunmaktadır.Psikoloğa soru sor tedavi amacıyla değil danışma ve yönlendirme amacı ile kullanılabilir. Çoğu psikolojik sorunların temelinde karmaşık süreçler bulunduğu için çözüm de çoğu zaman terapi ile verilecek psikolojik destek ve danışma ile gerçekleşebilmektedir.

Psikoloğa soru sorma ücretleri ne kadardır?

Psikoloğa soru sor sayfamızda aşağıdaki şartlara uygun sorulan 1 adet sorunuz psikolog İlhan Bozkurt tarafından ücretsiz olarak yanıtlanmaktadır.Gün içerisinde çok sayıda soru sorulduğu için psikoloğa soru sormak isteyen 1 kişiye toplam 1 soru limiti belirlenmiştir.

Psikoloğa soru ücretleri farklı web sitelerinde ortalama 15-25 TL civarında uygulanmakta aylık abonelik, paket soru uygulaması gibi ücretlendirmeler de yapılmaktadır. Bizler ücretli soru sorma uygulamasının psikolojik sorunları çözmede etkili olmayacağını, bunun yerine online terapi uygulanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle sitemizde psikoloğa ücretli soru sorma uygulaması bulunmamaktadır.

Psikoloğa soru sormak için gerekli bilgiler nelerdir?

Psikoloğa sormak istediğiniz soruya sağlıklı cevap alabilmek için psikoloğun sizin hakkınızda ön fikir oluşturmasına yardımcı olacak aşağıdaki demografik bilgilere ihtiyaç vardır. Bunun için bir form oluşturduk. Sizi tanıtacak bu bilgiler psikoloğa sorduğunuz sorunun daha isabetli şekilde yanıtlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde yazmanız gerekiyor.

Psikoloğa soru sorma yardım klavuzu
Karşılaştığınız problemler için: onlineterapiler@hotmail.com adresimize eposta gönderebilirsiniz.. Sorduğunuz soruların
0-24 saat içinde yanıtlanıp yanıtlanmadığını kontrol edin.Verilecek yanıtın faydalı olmayacağı düşünülen sorular cevaplanmamaktadır.

Psikoloğa en çok sorulan sorular

|© 2010-2015 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır