Psikoloğa soru sor sayfamızda 03/03/2016 itibariyle yanıtlanan soru sayısı: 6.939 dir.


Psikoloğa sor (psikoloğa ücretsiz soru sor uygulaması)

Psikoloğa soru sor sayfamızda Uzman Klinik Psikologlara psikolojik sorunlarınızla ilgili 1 adet ücretsiz soru sorabilirsiniz. Bu ücretsiz hizmetimizle psikolojik sorunlarınızı psikoloğa sormak ve kısa sürede cevap almak artık çok daha kolay.

Günlük yaşamınızda karşılaştığınız problemler ve psikolojik sorunların tedavisiyle ilgili olarak psikoloğa sormak istediğiniz her konuyu (online terapi, cinsel sorunlar, evlilik sorunları, ilişki sorunları, çocukluk çağı sorunları, depresyon, panik bozukluk, kişisel gelişim, kişilik testleri vb.) bize sorabilirsiniz.

Psikoloğa soru sormak için aşağıda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurup aşağıdaki form yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Soru Formu

DİKKAT! Ücretsiz soru uygulamamız sadece Facebook sayfamızı beğenenler içindir, Ücretsiz online terapi uygulamamız YOKTUR.Sayfamızı beğendikten sonra aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz

İsim
Yas
Egitim durumu
E-mail:
İş
Cinsiyet
Medeni haliniz
Yaşadığınız Şehir
Facebook kullanıcı adınız
Maksimum 5 cümle ile Sorununuz:
 

Sorunuza 2 gün içinde yanıt alamadığınızda onlineterapiler@hotmail.com adresine yeniden e-posta gönderebilirsiniz.

Cevaplanmayacak sorular:

1. Terapi gerektiren ve soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak sorular (örneğin: Depresyondayım ne yapmam lazım? Eşimle sorunlarım var ne yapmam lazım? gibi sorunlar ayrıntılı değerlendirme ve terapi gerektirir, bu soruların tek bir cevabı yoktur.

2. Ücretsiz terapi ve test talebinde bulunmak.

3. Facebook sayfamızı beğenmeden soru sormak

4.Yanlış, eksik , imla hatalı e-posta adresi vermek.

Sorum neden yanıtlanmıyor?
Sorularına yanıt alamayan ziyaretçilerin ençok yaptığı hatalar
1. Formu eksiksiz doldurmamış olabilirsiniz
2. Facebook sayfamızı beğenmemiş olabilirsiniz
3- Yanlış ve eksik e-posta adresi vermiş olabilirsiniz
4-Soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak bir soru sormuş olabilirsiniz

Psikoloğa sorduğunuz sorular ne kadar süre içinde cevaplanır?

Sayfamızın psikolog soru cevap bölümü standartların üzerinde bir hızla çalışmaktadır. Sorduğunuz sorular uzman klinik psikolog tarafından yanıtlanmaktadır.

Psikologa sor sayfamız nedir ne değildir?

Psikoloğa soru sor sayfamız online soru sorma hizmetidir ve psikoloğa gitmek zorunda kalmadan yüzyüze danıştığınız her konuyu online psikoloğa danışma ve sorma imkanı sunmaktadır.Psikoloğa soru sor tedavi amacıyla değil danışma ve yönlendirme amacı ile kullanılabilir. Çoğu psikolojik sorunların temelinde karmaşık süreçler bulunduğu için çözüm de çoğu zaman terapi ile verilecek psikolojik destek ve danışma ile gerçekleşebilmektedir.

Psikoloğa soru sorma ücretleri ne kadardır?

Psikoloğa soru sor sayfamızda aşağıdaki şartlara uygun sorulan 1 adet sorunuz psikolog İlhan Bozkurt tarafından ücretsiz olarak yanıtlanmaktadır.Gün içerisinde çok sayıda soru sorulduğu için psikoloğa soru sormak isteyen 1 kişiye toplam 1 soru limiti belirlenmiştir.

Psikoloğa soru ücretleri farklı web sitelerinde ortalama 15-25 TL civarında uygulanmakta aylık abonelik, paket soru uygulaması gibi ücretlendirmeler de yapılmaktadır. Bizler ücretli soru sorma uygulamasının psikolojik sorunları çözmede etkili olmayacağını, bunun yerine online terapi uygulanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle sitemizde psikoloğa ücretli soru sorma uygulaması bulunmamaktadır.

Psikoloğa soru sormak için gerekli bilgiler nelerdir?

Psikoloğa sormak istediğiniz soruya sağlıklı cevap alabilmek için psikoloğun sizin hakkınızda ön fikir oluşturmasına yardımcı olacak aşağıdaki demografik bilgilere ihtiyaç vardır. Bunun için bir form oluşturduk. Sizi tanıtacak bu bilgiler psikoloğa sorduğunuz sorunun daha isabetli şekilde yanıtlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde yazmanız gerekiyor.

Psikoloğa soru sorma yardım klavuzu
Karşılaştığınız problemler için: onlineterapiler@hotmail.com adresimize eposta gönderebilirsiniz.. Sorduğunuz soruların
0-24 saat içinde yanıtlanıp yanıtlanmadığını kontrol edin.Verilecek yanıtın faydalı olmayacağı düşünülen sorular cevaplanmamaktadır.

Psikoloğa en çok sorulan sorular

Sayın hocam,
Ben 25 yaşında 3. sınıf universite öğrencisiyim, sorunum dikkat dagınıklıgı.Ders calısmakta ve dinlemekte zorlanıyorum . Odaklanmaya calıstıkca aklım başka yerlere gidiyor ve kafamın içinde sürekli  bir ugultu var derslerim nedeniyle kesin ve çabuk bir çözüme ihtiyacım var, hipnozla tedavi uyguluyor musunuz? ya da herhangi bir çözüm tavsiye eder misiniz?

Soru:İyi günler
Ben size özel bir şey sormak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.ben 12 yaşındayken merak edip anneme doğumumu ve sütü sormuştum.annem merakım gitsin diye beni bir kere emzirip sütünden vermişti.bunun benim cinsel hayatıma olumsuz bir sorun yaratırmı?ailemle şimdi arkadaş gibiyim.olumsuz bir durum yaşamadım ama... 

Soru: merhaba
Ben 27 yaşındayım.8ay önce nişanlandım nişanlımın cinsel istekleri bana davranışları nişanı atmama sebep oldu kendisi cinselliğe düşkün sürekli beni sıkıştırıp bana sahip olmak isteyen dışarda evde kalıncada cinsel organını açan kendini tatmin etmemi isteğen biriydi.telefonlada beni aynen cinsellik konuşmam için zorlayan biriydi hiçbişey paylaşmıyordu tek derdi beni cinsel obje görmesiydi severek almadım görücü usulüydü 15gün dayandım attım nişanı ama geçmedi korkularım uykusuzluk oldu bayılmalar oldu hayata küser bana evlilik ve cinsellikten korkar oldum ben neyapacağım yardımcı olurmusunuz 

soru: Merhaba,
Sitenize üye oldum.ücretsiz terapi ve testlerinizden faydalanmak istiyorum.teşekkürler.
Cevap:Böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Soru:İyi günler diliyorum
Psikolojik olarak rahatsız olup olmadığımı bilmiyorum.Yalnızken sinirleniyorum ve günlük yaşadığım olayların etkisinde olayları devamlı gözden geçiriyorum kişilerle o anda yapmadığım konuşmayı yapıyorum.Bazı günler uykuya dalmakta güçlük çekiyorum eninde sonunda uyuyorum ama çok geç vakitte olabiliyor. Yatağa girdiğim zaman vücudumun üst bölümünde kaşınmalar oluyor.

soru
Nerden başlicami bilmiyorum ama psikolojik desteğe çok ihtiyacımın olduğunu düşünüyorum tanımadığım birine derdimi anltmak istiyorum. 2,5 aylık evliyim çok mutsuzum herşeyim tam maddi açıda herşeye sahibim ama manevi anlamda kendimi eksik hissediyorum hiçbişeyden mutlu olamıyrum çok duygusalım hep ağlıyorum eşimin beni sevmediğini rol yaptığını düşünüyorum sonrada neden rol yapsın ki diye düşünüyorum birbirimizi severek evlendik benimle ilgileniyorda ama nedense hep sevmediğini başka birinden hoşlandığını düşünüyorum en yakın arkadaşım eşimin yanında çalışıyo bazen bizimle gezmeye geliyo  ben ondan bile kıskanıyorum eşimi sanki ona benden daha çok ilgi gösteriyomuş gibi geliyor, hep aklımda saçma sapan hayaller senaryolar kuruyorum ben çok mu kıskançım yoksa karşımdaki insanmı bana bunu hissettiriyor. Gercekten kötüyüm kendimi çirkin aptal gibi hissediyorum hiç mutlu olamıyorum.Neden ben böyleyim bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.  

Soru:

Öncelikle sizi gökte ararken online nette buldum desem yeridir :)) Siteniz gerçekten çok samimi ancak dünyaya gelmiş,nefes alıp veren hangi insanın terapiye ihtiyacı yoktur ki. Benim öncelikle sizden yardım almak istediğim konu; online kişilik testleri ve mesleki eğilim belirleme testleri. Bu konularda bilgi verebilir misiniz.

Soru:

Eşimle severek ve isteyerek evlendik ama uzun zamandır birbirimizle sanki savaş halindeyiz.Bu sex hayatımızı da etkiledi. Geçen sene eşim yabancı 1 kadınla gecelik bir ilşki kurdu ve ben bunu öğrendiğimde çok pişman olduğunu söyledi. Benim onu ihmal ettiğimi ,boşlukta olduğunu söyledi. Eşimle tek başına hiçbir paylaşımımız yok. Çünkü o evlendikten sonra sadece işine odaklandı. 19 yıllık evliliğimizde çocuklar ve aileler yada arkadaşlar olmadan hiçbir yere gitmemişiz. Ben psikoloğa gittim ve onun da gitmesini istedim. Ayrı ayrı yerlere gittik yaklaşık 10-12 seans gittim. Geçen sene internete beni aldatmasını ve yaptıklarını zihnimden atmakta zorlanıyorum. Tamam unuttum diyorum ama zaman zaman tekrar öfkelendiğim oluyor. Boşanmak istediğimi söyledim fakat kesinlikle kabul etmiyor. Güven duygumu kaybettim ve ona söyledim. Sürekli yalan söylüyor. Yoruldum ve bu beni daha öfkeli yapıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz.

 

 

|© 2010-2015 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır