Faydalı sayfa önerileri:

1-Psikolojik sorunlara internet üzerinden yardım uygulamaları son dönemlerde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bu uygulamaları 2010 yılından beri yapan Türkiyenin ilk terapi sitesi www.onlineterapiler.com 2010 yılından beri yayın hayatına devam ediyor. Sitede psikoloğa soru sorma gibi ücretsiz uygulamaların yanı sıra kişilik testi ve güncel terapi uygualamaları ile psikolojik hastalıklar hakkında önemli makaleler bulunuyor. Siteden online psikolog ile iletişime geçebilir online terapi uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilir ve kişilik testi ne katılabilirsiniz.

2-Psikolojik tedavilerin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de doğa ve tabiatla başbaşa zaman geçirmektir. Bu anlamda Bolu il sınırları içinde bulunan ve milli parklar tarafından doğal yaşamı koruma alanı ilan edilen sülüklü göl tanıtım sitesi stresten uzak bir yaşam için ideal bir ortam. Gölde balık tutarak ve kamp yaparak şehir hayatının stresinden ve psikolojik sorunlarınızdan arınmayı deneyebilirsiniz.

3- İnternet sitemizde yaptığımız paylaşımları farklı yayın organlarından da takip etmeniz mümkün. Bu anlamda içerik paylaşımlarımızı takip edebileceğiniz milliyet ve hürriyet gazetesindeki sayfamıza şu sayfalardan ulaşabilirsiniz: